Popis cesty

Kde nás najdete ?

Najdete nás mezi Jindřichovým Hradcem, Telčí a Dačicemi, poblíž Studené. Pro lepší představu se podívejte zde na mapě.

Jak se k nám dostanete?

 1. Z Prahy po dálnici D1 do Pelhřimova, (sjezd z dálnice na 99 km). Z Pelhřimova ve směru na:

  1. Telč (Počátky), za Rynárcem – odbočit vpravo na Počátky a z Počátek pokračovat ve směru na Studenou a ze Studené ve směru na Jindřichův Hradec. Na konci Studené u benzínové pumpy odbočit vlevo na Dačice (Slavonice), a za Horními Němčicemi odbočit vpravo na Slavonice a Maršov (1 km), cílem je poslední chalupa vpravo na konci Maršova.

  2. V zimním období je lepší z Pelhřimova pokračovat rovně na Kamenici nad Lipou ve směru na Jindřichův Hradec a za Kamenicí nad Lipou odbočit vlevo na Jarošov nad Nežárkou a dále pokračovat ve směru na Brno a Pelhřimov ( Strmilov a Studenou ). Za obcí Jilem u benzínové pumpy odbočit vpravo na Dačice (Slavonice) a za Horními Němčicemi odbočit vpravo na Maršov (Slavonice). Cílem je poslední chalupa vpravo na konci Maršova.

 2. Z Jindřichova Hradce (Českých Budějovic) – ve směru na Pelhřimov (Brno), dále odbočit dle ukazatelů vpravo na Jarošov nad Nežárkou, v Jarošově nad Nežárkou pokračovat ve směru na Strmilov a Studenou (Brno a Pelhřimov). Za obcí Jilem před benzínovou pumpou odbočit vpravo na Dačice a Slavonice, za Horními Němčicemi odbočit vpravo na Slavonice a Maršov. Cílem je poslední chalupa vpravo na konci Maršova.

 3. Z Brna

  1. Stejně jako z Prahy po dálnici D1 na Pelhřimov a dále na Telč, Počátky, Studenou. Od Pelhřimova viz bod č.1

  2. Ve směru na Rosice - Náměšť nad Oslavou – Třebíč – Telč - Studená, ve Studené odbočit vlevo okolo kostela směrem na Jindřichův Hradec a za Studenou u benzínové pumpy odbočit vlevo na Dačice (Slavonice), za Horními Němčicemi odbočit vpravo na Maršov (Slavonice). Cílem je opět poslední chalupa vpravo na konci Maršova.